Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
Venujeme sa drobným opravám, pre Vašu domácnosť. Pomôžeme pri oprave, úprave nastavenií či výmene. Sme všede tam kde potrebujú šikovné ruky majstra.
Navigace: Hodinovy manžel Bratislava - Niprevan > Renovacia eurookien > Súpravu na údržbu okien - (Fenesterpflegeset)

Povrchová úprava dreva - ochrana - súpravu na údržbu okien (Fenesterpflegeset)

Starostlivosť a údržba.

Napriek vynikajúcej odolnosti voči poveternostným vplyvom vyžadujú drevené okná pravidelnú staroslivosť.

Odporúčame používať súpravu na údržbu okien (Fenesterpflegeset) pozostavujúcu z výrobkov ADLER Top - Cleaner a

ADLER Top - Finish a čistiacich handričiek. Top cleaner má vysokú odmasťovaciu schopnosť, ako aj schpnosť rozpúsťať špinu.

Top Finish uzatvára mikroskopické trhliny a póry lakového filmu a tým predlžuje intervaly renovácie.

Zároveň dodáva povrchom hodvábny lesk.

 

 

Aplikácia prípravku je veľmi jednoduchá: vyčistiť plochy výrobkom Adler Topcleaner, priľnutú špinu odstrániť teplou vodou a priloženou handričkou naniesť Adler Topfinish. Používa sa 2-krát ročne. Výsledkom je uzatvorenie jemných mikrotrhlín a oživenie lesku.Prednosti:


1.Čistí prach a špinu 
2.Veľmi dobrá odmasťovacia schopnosť 
3.Uzatvára jemné vlasové trhliny a póry 
4.Oživuje farby 
5.Nanáša sa jednoducho handričkou 

 

Pravidelné Ošetrovanie drevených okien a vchodových dverí povrchovo upravených lakmi ADLER

Napriek výbornej odolnosti povrchovej úpravy voči poveternostným vplyvom je potrebné okná a vchodové dvere pravidelne ošetrovať. Na ošetrovanie eurookien a dverí používajte len prostriedky ADLER Fensterpflegeset (sada na ošetrovanie okien). Sada pozostáva z ADLER Top - Cleaner a ADLER Top - Finish a dvoch čistiacich tkanín.


ADLER Top – Cleaner

Systém starostlivosti o drevené eurookná a dvere povrchovo upravené lazúrovacími a krycími lakmi na báze aktívne čistiacej substancie. ADLER Top – Cleaner naniesť tkaninou na čistenie na lakované drevené časti. Silne priľnutá špina sa dá odstrániť teplou čistou vodou. Na čistú a suchú plochu naniesť rovnomerne s tkaninou na čistenie ADLER – Top Finish. Tkaninu na čistenie po použití premyť teplou vodou a mydlom. Teplota spracovania a objektová teplota: nie menej ako + 10 °C Výdatnosť: cca 20 m2 / l


ADLER Top – Finish

Systém starostlivosti o drevené eurookná a dvere povrchovo upravené lazúrovacími a krycími lakmi na báze vybraných živíc. ADLER Top – Finish uzatvára mikroskopické trhliny a póry lakového filmu, povrchom dodáva hodvábny lesk. V prípade potreby je možné povrchy bezproblémovo prelakovať. ADLER Top – Finish predlžuje intervaly renovácie, ak sa prípravkom ošetrujú drevené okná a vchodové dvere dvakrát za rok. Prípravok nie je vhodný na odstránenie už vyskytujúcich sa škôd na laku, napr. krupobitím. V tom prípade kontaktujte prosím najbližšieho ADLER technika. Spracovanie: ADLER Top – Finish pred použitím pretrepať a rovnomerne naniesť tkaninou na čistenie alebo ADLER Special Tools čistiacim vankúšikom (extra príslušenstvo) na suchý, ADLER Top – Cleanerom pripravený povrch . Čistiacu tkaninu, resp. ADLER Special Tools čistiaci vankúšik po použití premyť teplou vodou a mydlom. Čas sušenia: po cca 1 hod. je povrch nelepivý Teplota spracovania a objektová teplota: nie menej ako + 10 °C Výdatnosť: cca 20 m2 / l

Dôležité Upozornenia:

Prípravok nie je vhodný na odstránenie už vyskytujúcich sa škôd na laku, napr. krupobitím. V tom prípade kontaktujte prosím  technika.

Použitie iných prípravkov a následný vznik škôd na lakovom filme nie je dôvodom na reklamáciu.

Dôvodom na reklamáciu taktiež nie sú zmeny farby, a zmeny podmienené zvláštnosťami dreva (výtok živice ...).

V prípade akýchkoľvek nejasností kontaktujte prosím Vášho výrobcu vchodových dverí resp. okien.


Set na ošetrovanie a údržbu drevených okien

Systém starostlivosti o drevené eurookná a dvere povrchovo upravené lazúrovacími a krycími lakmi na báze aktívne čistiacej substancie a vybraných živíc. Predlžuje trvanlivosť vodou riediteľných lakov a lazúr. Intervaly renovácie sa zreteľne predĺžia pri nanesení prípravku na celé okno resp. dvere dvakrát za rok. Uzatvára mikroskopické trhliny a póry lakového filmu na exteriérovom a interiérovom povrchu. Prípravkom sa dosahuje hodvábny lesk povrchov.


V prípade potreby

 V prípade potreby je možné povrchy bezproblémovo prelakovať. Prípravok nie je vhodný na odstránenie už vyskytujúcich sa škôd na laku, napr. krupobitím. V tom prípade nás kontaktujte prosím.

 

Kontakt - technik :

Pre vás zabezpečuje:

Niprevan - renovacia eurookien .

Bližšie informácie na čísle: 0904 840 686


 

 


 

© hodinovymanzelbratislava.netstranky.sk - vytvořte si také své webové stránky zdarma