Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
Venujeme sa drobným opravám, pre Vašu domácnosť. Pomôžeme pri oprave, úprave nastavenií či výmene. Sme všede tam kde potrebujú šikovné ruky majstra.

Niprevan - Váš osobný Hodinový manžel

Rychlost.cz - poptávka připojení

 

Na trhu poskytovania služieb pôsobíme od roku 1998. Našim cielom je od začiatku, vykonávať v prvom rade drobné práce (aj maličkosti), ako opravy, úpravy, údržba, výmena a skladanie či výroba na mieru popripade montáž či demontáž. Nakoľko je veľa firiem ktoré sa tým nechcú zaoberať. Dnes už ma každý svôjho odborníka, lekára či automechanika.

 

 

       Sú také práce na čo by sa skôr hodil manžel, či len šikovné ruky majstra. Je nespočetne veľa závad ktoré vás trápia. A nemáte sa na koho obrátiť. Priatelia nemajú čas alebo tomu nerozumejú, či niesu vybavený tak aby to zvládli. 

  

 

       Mnoho z Vás ani netuší s čím všetkým sa na nás môžete obrátiť.  Potešíme Vás naozaj robíme všetko, pre udržanie a bezchybný chod, Vašich  bytov,  domou, chalúp, garáže.

 

      Pre ukážku uvediem príklad, bežne tipy závad, ktoré Vám pomáhame odstrániť.

 

Samozrejme že prioritou je elektrika, čiže výmena bodových žiaroviek a oprava svietidiel. Vypínače a zásuvky tiež sú buď zastaralé, alebo pokazené, poprípade ešte mate staré šrôbovacie poistky alebo ističe čo sa stále vyhadzujú.  Alebo len potrebujete staré lampy odstrániť a osadiť nove svietidlo. Oprava predlžovačiek - koncoviek. My Vám to hravo  opravíme,  vymeníme odstránime závadu.

                                     Sme aktivny na internete od 09.05.2011 

 

                                    Hodinový manžel Bratislava - Niprevan

                                            Ak máte aký - koľvek problém

                     stačí nám zavolať mobil non - stop: 0 9 4 9  6 0 1  8 1 0,

                     alebo dispečer 0940 840 686 a my  ho vyriešime.

          email: niprevan@zoznam.sk                email: niprevan@gmail.com

 

 


 

© hodinovymanzelbratislava.netstranky.sk - vytvořte si také své webové stránky zdarma