Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
Venujeme sa drobným opravám, pre Vašu domácnosť. Pomôžeme pri oprave, úprave nastavenií či výmene. Sme všede tam kde potrebujú šikovné ruky majstra.
Navigace: Hodinovy manžel Bratislava - Niprevan > Články v dennikoch

Články útržky z denníkov a tlače, komentáre. Čo je to vlastne ,, Hodinový manžel "otázky a odpovede.

  Originálna profesia vznikla v roku 2003 a to v Rusku. Pre veľký záujem aj chytľavé pomenovanie sa rýchlo rozšírila po celom svete. ,

        Hodinový manžel je univerzálny chlap, ktorý vie v domácnosti spraviť, poskladať, upraviť, opravit, vymeniť všetko čo bežny chod domacnosti potrebuje, zo zameranim na drobne prace a prace väčšieho rozsahu. 

 
Dnes je veľa žien, ktoré sú samostatné, zarábajú a v podstate si takúto službu vedia dovoliť.

Na čo ste prišli?


Zistil som, že strašne veľa žien žije samých, majú deti, užívajú si slobody, ale pokiaľ ide o veci ako domáca údržba, majú problém, lebo poviem to otvorene – ktorémukoľvek chlapovi sa ozvú, každý za to niečo chce. Dnes je veľa žien, ktoré sú samostatné, zarábajú a v podstate si takúto službu vedia dovoliť. Sú to väčšinou veci dlhodobého charakteru, takže tie peniaze si vedia zvážiť a naplánovať. Keď sa vec vyrieši – napríklad, keď im navŕtam poličky, alebo im poskladám posteľ – tak si to už roky užívajú a to stojí za tie peniaze. A aj tie, ktoré majú muža, nie každý je schopný veci opraviť. Dokonca si ma dávajú často aj ako darček. Napríklad dcéra vidí, že babka má špinavý koberec a že ho treba vytepovať... Pred Vianocami som tak zladil aj inzerát – Darujte darček...


Na čo vás volajú ženy?

Elektrika, voda, odpad a hlavne vŕtanie, či už poličiek, alebo ukotvenie nábytku. Dnes sa prakticky všetok nábytok predáva rozložený a často si ani muži s tým nevedia poradiť. Ide hlavne o drobné opravy. Nerýpem sa napríklad do plynových spotrebičov. Ale ozývajú sa mi aj muži, ktorým vŕtačka nič nehovorí.


Vždy sa bavím dopredu o peniazoch, aby nebola zaskočená a do detailu preberám veci, ktoré potrebuje urobiť, aby som bol pripravený, keď tam prídem. 

  Často komunikujem aj prostredníctvom fotiek a emailu,  keď potrebujem vidieť napr. typ zavady, ktorú treba opraviť či odstrániť, aby som bol vybavený, hned pri nášteve ju odstrániť..


  Ak ste nenašli službu ktorú hľadáte zavolajte nám alebo napíšte, náš hodinový manžel si s tým určite poradí!  

 


 

© hodinovymanzelbratislava.netstranky.sk - vytvořte si také své webové stránky zdarma