Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
Venujeme sa drobným opravám, pre Vašu domácnosť. Pomôžeme pri oprave, úprave nastavenií či výmene. Sme všede tam kde potrebujú šikovné ruky majstra.
Navigace: Hodinovy manžel Bratislava - Niprevan > Čim sa zaoberáme

O vašu domácnosť sa treba starať, z odstránenim závad a porúch Vám pomôžeme.

Rychlost.cz - poptávka připojení

 

Pri zakúpení nábytku vám ho poskladáme.  

Bežne sa pýtate či skladáme a montujeme kuchynské linky. Ano, a to na komplet skladanie zavesenie či  prispôsobenie pracovnej dosky, osadením a vyrezaním otvoru na drezy, a zapustením do pracovnej dosky. Aj s napojením odpadu či osadenie umývačky riadu a pračky do linky nám nerobí žiaden problém. Poprípade privedieme vodu a elektriku aby sa spotrebiče dali napojiť.

 

Aké koľvek problémy z vodou a tesneniami, pri výmena batérií, umývadiel, osadenie a oprava splachovačov WC, montáž geberitou, sifónov, montáž sprchových kútov a vaničiek, silikónovanie či obklad a dlažbu sa na nás môžete smelo obrátiť.

 

Renovácia a údržba drevených eurookien, ochrana UV lakom.

Čistiace a upratovacie práce. Umývanie okien.

 

Stolárske a zámočnícke práce robíme tiež. Ako oprava - výmena zámku, kovaní, pántov, mechaník okien a dverí. Centrovanie dvierok nábytku oprava pántov, kuch. linky a šuflíkou, lepenie,  výroby skriniek na mieru, nažehľovanie dýh, pri dokladaní kúpených poličiek, výmena kuchynských dvierok za nové, osadenie či demontáž prahov, prechodových líšt, plácajúcej podlahy, obvodových líšt. Oprava drevených konštrukcií postelí pod čalunnením.

 

Ďalšie práce čo robíme v malom aj vetšom rozsahu 

Čalunnenie stoličiek, rohových lavíc, kresiel a výmena molitanu. Ponúkame pestrý sortiment čalunníckych látok a tvrdených molitanov. Výroba na mieru matracov. Čalunnenie vchodových dverí.

 

Maliarske práce, stierky, nátery zárubní, dverí, okien, radiatorov, balkónov, garáží.

Či len maľovanie kuchýňe, kúpeľne, chodby.

Zatepľovanie fasád, garáže, podkrovia, a oprava balkónov, dlažby.

Sklenárske práce, okná, dvere, rámovanie, zrkadlá, vákuové okna - výmena ak sú zaparené z vnútra či rozbité.

 

Murárske práce:

Murovanie zadných WC stien pri výmene stupačiek, sádrokartonu + obklad a dlažba z osadením WC alebo Geberitu. Murovanie priečok, zamurovanie dverí, opravy drobného charakteru, steny, fasády, balkóny.

 

Inštalatérske práce: 

Montáž nových rozvodov vody ,PP - rúr a odpadových rúr. Montáž batérií a kuch. drezov, sifonov, pračkových ventilov, WC ventilov., hadičiek, zapájanie pračiek, umývačiek riadu, 

 

Poradenstvo:

Montáž skladanie ladenie elektroniky TV, Rádia, DVD, výsvetlovanie funkcii. Napájanie PC, počítačov a skladanie komponentov, zaškolenie, montáž bežných programov.

 

                                   Ak ste nenašli službu ktorú hľadáte.  

                      Zavolajte nám alebo napíšte, náš hodinový manžel si                                                                   s tým určite poradí!

 

 


 

© hodinovymanzelbratislava.netstranky.sk - vytvořte si také své webové stránky zdarma